100% doğal ürün

Red Velvet Diim Pasta (130 g)

"Lezzet" kelimesinin bir başka anlamı olarak Red Velvet Pasta… Bu görkemli Red Velvet Pasta, pasta severler için adeta bir cennet. Özel, kendine has bir lezzete sahip kırmızı kadife kekten oluşan bu pastaya beyaz çikolatalı hafif mousse kreması ve kırmızı kadife kek tozu eşlik ediyor.
30,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim

"Lezzet" kelimesinin bir başka anlamı olarak Red Velvet Pasta…

Bu görkemli Red Velvet Pasta, pasta severler için adeta bir cennet. Özel, kendine has bir lezzete sahip kırmızı kadife kekten oluşan bu pastaya beyaz çikolatalı hafif mousse kreması ve kırmızı kadife kek tozu eşlik ediyor.

Ürünümüz minumum 10'lu dilimler halinde satılmaktadır. |  1 Dilim Pasta 130 Gr dır. 

Hızlı dondurma yöntemi ile -40°C' de şoklanarak dondurulan ve -18°C' de depolanan ürünlerimiz hiçbir ekstra koruyucu kullanılmadan ilk günkü tazelik, kalite ve besin değerlerini korur. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Hızlı Dondurulmuş Gıdalar Tebliği' ne uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin depolanması ve sevkiyatı sırasında soğuk zincir standartları uygulanır. Ürünlerin teslim alındıktan sonra müşterilerimiz tarafından buzdolabında (+4°C 'de) 3-4 saat bekletilerek çözündürme işleminin yapılması ve daha sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Çözülen ürünleri 4 gün içerisinde tüketiniz. Çözülen ürünleri tekrar dondurmayınız!

Tüm pastalar için: Buzlukta (-18°C 'de) raf ömrü 6 aydır.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER