100% doğal ürün

Orman Meyveli Dilim Pasta (145 g)

Meyve tutkunlarını cezbeden lezzet… Vanilyalı özel pandispanyası ve beyaz çikolatalı hafif mousse a orman meyveleri eşlik ediyor. Yüksek antioksidan içeriğe sahip lezzetli orman meyveleri beyaz çikolata ile eşsiz bir uyum yakalıyor.
30,00 ₺ KDV Dahil

Meyve tutkunlarını cezbeden lezzet…

Vanilyalı özel pandispanyası ve beyaz çikolatalı hafif mousse a orman meyveleri eşlik ediyor. Yüksek antioksidan içeriğe sahip lezzetli orman meyveleri beyaz çikolata ile eşsiz bir uyum yakalıyor. Orman Meyveli Pastamız, özenle seçilerek dondurulmuş frambuaz, böğürtlen, çilek, vişne uyumuna sahip Orman Meyveli Pasta'mızı bütün sevdiklerinizle tüm yıl paylaşabilirsiniz.

Ürünümüz minumum 10'lu dilimler halinde satılmaktadır.  |  1 Dilim Pasta 145 Gr dır. 

Hızlı dondurma yöntemi ile -40°C' de şoklanarak dondurulan ve -18°C' de depolanan ürünlerimiz hiçbir ekstra koruyucu kullanılmadan ilk günkü tazelik, kalite ve besin değerlerini korur. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Hızlı Dondurulmuş Gıdalar Tebliği' ne uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin depolanması ve sevkiyatı sırasında soğuk zincir standartları uygulanır. Ürünlerin teslim alındıktan sonra müşterilerimiz tarafından buzdolabında (+4°C 'de) 3-4 saat bekletilerek çözündürme işleminin yapılması ve daha sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Çözülen ürünleri 4 gün içerisinde tüketiniz. Çözülen ürünleri tekrar dondurmayınız!

Tüm pastalar için: Buzlukta (-18°C 'de) raf ömrü 6 aydır.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER