100% doğal ürün

Vegan Kırmızı Meyveli Dilim Pasta (100 g)

%100 bitkisel kökenli malzemeler kullanarak hazırladığımız bu lezzetlerin tadı damağınızda kalacak. Günümüzdeki beslenme alışkanlıklarından vejeteryan ve vegan beslenme oldukça yükseliştedir. Bu hassasiyetin bilincinde olarak sizler için alternatif pastalar geliştiriyoruz.
36,00 ₺ KDV Dahil

%100 bitkisel kökenli malzemeler kullanarak hazırladığımız bu lezzetlerin tadı damağınızda kalacak.  Günümüzdeki beslenme alışkanlıklarından vejeteryan ve vegan beslenme oldukça yükseliştedir. Bu hassasiyetin bilincinde olarak sizler için alternatif pastalar geliştiriyoruz. 

Değerli yağlarla hazırlanan yoğun kakaolu kek, kırmızı meyveler ile hazırlanmış özel sosu ve vanilyalı kremayla birleşiyor. Kırmızı Meyveli Vegan Pasta' mız %55 kakaolu bitter çikolata kırıntıları ve özenle seçilmiş böğürtlen parçaları ile süsleniyor.  %100 Vegan bu pastaya bayılacaksınız..

Ürünümüz minumum 10'lu dilimler halinde satılmaktadır. |  1 Dilim Pasta 100 Gr dır. 

 

Hızlı dondurma yöntemi ile -40°C' de şoklanarak dondurulan ve -18°C' de depolanan ürünlerimiz hiçbir ekstra koruyucu kullanılmadan ilk günkü tazelik, kalite ve besin değerlerini korur. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Hızlı Dondurulmuş Gıdalar Tebliği' ne uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin depolanması ve sevkiyatı sırasında soğuk zincir standartları uygulanır. Ürünlerin teslim alındıktan sonra müşterilerimiz tarafından buzdolabında (+4°C 'de) 3-4 saat bekletilerek çözündürme işleminin yapılması ve daha sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Çözülen ürünleri 4 gün içerisinde tüketiniz. Çözülen ürünleri tekrar dondurmayınız!

Tüm pastalar için: Buzlukta (-18°C 'de) raf ömrü 6 aydır.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER