100% doğal ürün

Fıstık Rüyası Dilim (140 g)

Antep fıstığı aşıkları için satarlanmış özel bir lezzet… Antep fıstığı tutkunuysanız ve pastanıza da eşlik etmesini istiyorsanız çikolata ve fıstığın uyumu sizler için Fıstık Rüyası' nda buluştu…Yoğun çikolatalı kek, özel bitter çikolatalı mousse, el yapımı çikolatalı fıstık draje ve özenle elenmiş antep fıstığı ile süsledik.
30,00 ₺ KDV Dahil

Antep fıstığı aşıkları için satarlanmış özel bir lezzet

Antep fıstığı tutkunuysanız ve pastanıza da eşlik etmesini istiyorsanız çikolata ve fıstığın uyumu sizler için Fıstık Rüyası' nda buluştu…Yoğun çikolatalı kek, özel bitter çikolatalı mousse, el yapımı çikolatalı fıstık draje ve özenle elenmiş antep fıstığı ile süsledik.

Ürünümüz minumum 10'lu dilimler halinde satılmaktadır.   |  1 Dilim Pasta 140 Gr dır. 

Hızlı dondurma yöntemi ile -40°C' de şoklanarak dondurulan ve -18°C' de depolanan ürünlerimiz hiçbir ekstra koruyucu kullanılmadan ilk günkü tazelik, kalite ve besin değerlerini korur. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Hızlı Dondurulmuş Gıdalar Tebliği' ne uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin depolanması ve sevkiyatı sırasında soğuk zincir standartları uygulanır. Ürünlerin teslim alındıktan sonra müşterilerimiz tarafından buzdolabında (+4°C 'de) 3-4 saat bekletilerek çözündürme işleminin yapılması ve daha sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Çözülen ürünleri 4 gün içerisinde tüketiniz. Çözülen ürünleri tekrar dondurmayınız!

Tüm pastalar için: Buzlukta (-18°C 'de) raf ömrü 6 aydır.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER