Happy Hour Kurumsal Motivasyon Etkinlikleri Catering Organizasyon sektöründe Paket Catering Hizmeti İle Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiştir , Happy Hour Organizasyonlarının yaygınlaşmasını sağlamak için kurulmuştur.  

İşletmenizdeki çalışanların motivasyonunu artırmak, insan kaynaklarına yatırım yapmak, mutlu bir ekibe sahip olmak ve kurumunuza değer katmak için ısrarla personel motivasyon etkinliklerini, yani HAPPY HOUR çalışmaları yapmanızı öneriyoruz. 


Peki nedir bu Happy Hour dediğimiz ve son zamanlarda çokça kullanılan etkinlik? 

Happy Hour’un Türkçe karşılığı “Mutluluk Saati”dir. Happy Hour etkinliklerini benimseyen işletmeler, ekibinin motivasyonunu artırmak için genellikle iş yerlerinde mesai bitimine doğru, çalışanlarını bir araya getirir ve birbirleriyle kaynaşmasını sağlar. Bu yüzden Happy Hour için, personelin stres atmasının ve işletmenin çalışanlarına verdiği önemi anlatmasının bir yoludur diyebiliriz. Bu sayede ekip içi işleyiş artar, daha sağlıklı bir takım çalışması elde edilir ve işletmeler değer kazanır.


Çalışan mutluluğuna önem veren firmalar arasında son zamanlarda bu tip etkinlikler hayli popüler olmuştur. Brunch Plus olarak biz de bu etkinliklerin işletmelerde büyük bir değer yarattığına inanıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde, Happy Hour etkinliklerinizi desteklemek için avantajlı fiyatlarla sizlere bu hizmeti getirmeyi amaçlıyoruz.


Happy Hour etkinliklerinin faydalarını ufak bir örnekle açıklamak isteriz;


Bugün herhangi bir işletmenin patronu veya üst düzey yöneticisi, tüm çalışanlarını karşısına alıp, her birine bir zarfın içinde 50/100 TL arası prim veya ödül adı altında para vermiş olsa, her bir çalışan bu mükâfatı maksimum 24 saat içinde unutacaktır. Fakat işletmenin, çalışanlarına 3/5 TL arası maliyetle bir Happy Hour etkinliği yapması, her şeyden önce onlara verdiği manevi değeri hissettirecektir. Böylelikle Happy Hour anlayışı, yıllarca unutulmayacak, uzun süre hafızalarda kalacak ve hatta sektörde bulunan diğer herkesin konuşacağı bir değer yaratmış olacaktır. Unutmayın: Sürekliliği olan motivasyon etkinlikleri uzun vadede işletmelere büyük ölçüde kazanımlar sağlar.

 

PAKET SERVİS HİZMETİ


Happy Hour Paket Servis Uygulaması;

Kurumsal Motivasyon etkinliklerinin firmalar tarafından benimsenmesine rağmen sürekli bir şekilde uygulanmamasının en büyük nedeni, belli bir plan proğram dahilinde yapılamaması ve yüksek maliyetlerdir.  Bu nedenle Happy Hour etkinliklerinin paket servis uygulaması ile büyük, küçük ayrımı yapmadan her öllçekteki işletmenin satın alabileceği uygun koşullar oluşturulması dikkate alınmıştır. 

Paket servis uygulamasını satın almak, Pizza sipairşi vermek kadar kolay ve hesaplıdır. Siz sadece personelinize bu hafta ne ikram edeceğinize karar verin. 18 Farklı ürün uygulaması ile, sipariş ettiğiniz ürünler, özel olarak hazırlanmış servis kutuları içinde pratik bir yönem ile personelinize servis edeceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. 

ANİMASYON VE EĞLENCE


Happy Hour Animasyon ve Eğlence Paketleri :

 

Paket servis uygulamalı Happy Hour ikramları size sıradan mı geliyor, yada etkinliğinize daha fazla renk mi katmak istiyorsunuz, yoksa belirli bir temayı veya güncel bir düşünceyi personelinize aktarmak mı, tercihiniz hangisi olursa olsun, size sunacağımız animasyon alternatifleri ile sonuca kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Happy Hour etkinliklerinize renk katmak için size sayısız çözüm alternatifleri oluşturabiliriz.  

 

 

Happy Hour bazen masaya bırakılan bir sürpriz kurabiyeden çıkan mesajla, bazen Batman tarafından yapılacak bir servisle, bazen oda veya çigan müziği eşliğinde yudumlanacak bir şarap yahut coştukça coşanlar için flamenko gösterisiyle işyerinizi şenlendirir. 

Makul bütçelerle paranın satın alamayacağını alırsınız böylece: Mutlu bir saati.

 

ETKİNLİK PAKETLERİ


Happy Hour Etkinlik Paketleri:

Happy Hour etkinlik uygulamaları  kurumsal motivasyon organizasyonlarının, en eğlenceli ve en etkili kullanım yöntemidir. Paket servis uygulamalarına göre daha maliyetli olsada, sonuç ve iletişim odaklı olması bakımından daha büyük etkiler oluşturur. 

 

 

        Diğer Grup Şirketlerimiz

 

  1. Doğal,Yöresel,Organik Market Uygulaması(Web Sitesi-Mobil Uygulama) www.olezzet.com
  2. Organizasyon ve Davet Ekipmanları Kiralama Adresi www.ekipmanofisi.com
  3. Kır Düğünü Mekanları Bulma Adresi www.dugunbahcesi.com
  4. Toplu Yemek Sektörü ve Catering www.porselenyemek.com
  5. Catering Organizasyon Firması www.brunchplus.com