100% doğal ürün

Tiramisu Dilim (120 g)

Klasik Tiramisu lezzetimiz tam olarak aklınızı başınızdan alacak. Tiramisu kahve ve pasta severleri bir araya getiriyor. Yüksek kakao ile zenginleştirilmiş özel keki, özenle seçilen kahve çekirdekleri ile lezzetlendiren şurubu ,özel peynirli hafif kremasıyla klasik Tiramisu' da buluşuyor.
34,00 ₺ KDV Dahil

Tiramisu' nun kelime olarak "Al Götür Beni" anlamına geldiğini biliyor muydunuz?

Klasik Tiramisu lezzetimiz tam olarak aklınızı başınızdan alacak. Tiramisu kahve ve pasta severleri bir araya getiriyor. Yüksek kakao ile zenginleştirilmiş özel keki, özenle seçilen kahve çekirdekleri ile lezzetlendiren şurubu ,özel peynirli hafif kremasıyla klasik Tiramisu' da buluşuyor. Üstelik klasik malzemelere eşlik eden acıbadem ve fransız kremasıyla lezzetini üst seviyeye çıkarıyor. 

Ürünümüz minumum 10'lu dilimler halinde satılmaktadır. |  1 Dilim Pasta 120 Gr dır. 

 

Hızlı dondurma yöntemi ile -40°C' de şoklanarak dondurulan ve -18°C' de depolanan ürünlerimiz hiçbir ekstra koruyucu kullanılmadan ilk günkü tazelik, kalite ve besin değerlerini korur. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Hızlı Dondurulmuş Gıdalar Tebliği' ne uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin depolanması ve sevkiyatı sırasında soğuk zincir standartları uygulanır. Ürünlerin teslim alındıktan sonra müşterilerimiz tarafından buzdolabında (+4°C 'de) 3-4 saat bekletilerek çözündürme işleminin yapılması ve daha sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Çözülen ürünleri 4 gün içerisinde tüketiniz. Çözülen ürünleri tekrar dondurmayınız!

Tüm pastalar için: Buzlukta (-18°C 'de) raf ömrü 6 aydır.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER