100% doğal ürün

Glutensiz Çikolatalı Kup (90 g)

Klasik lezzetlerimize glutensiz alternatiflerimiz... Glutensiz, yoğun kakaolu pandispanya üzerinde eşsiz Belçika çikolatalı sos ve yoğun çikolatalı mousse kremasına eşlik eden çikolata parçacıklı bu lezzet sizler için tek kişilik.
35,00 ₺ KDV Dahil

Klasik lezzetlerimize glutensiz alternatiflerimiz...

Çölyak gibi hayatları boyunca diyetlerine dikkat etmeleri gereken kişileri yalnız bırakmıyoruz. Glutensiz, yoğun kakaolu pandispanya üzerinde eşsiz Belçika çikolatalı sos ve yoğun çikolatalı mousse kremasına eşlik eden çikolata parçacıklı bu lezzet sizler için tek kişilik. 

Ürünümüz minumum 9'lu paketler halinde satılmaktadır. |  1 Kup Pasta 120 Gr dır. 

Hızlı dondurma yöntemi ile -40°C' de şoklanarak dondurulan ve -18°C' de depolanan ürünlerimiz hiçbir ekstra koruyucu kullanılmadan ilk günkü tazelik, kalite ve besin değerlerini korur. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Hızlı Dondurulmuş Gıdalar Tebliği' ne uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin depolanması ve sevkiyatı sırasında soğuk zincir standartları uygulanır. Ürünlerin teslim alındıktan sonra müşterilerimiz tarafından buzdolabında (+4°C 'de) 3-4 saat bekletilerek çözündürme işleminin yapılması ve daha sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Çözülen ürünleri 4 gün içerisinde tüketiniz. Çözülen ürünleri tekrar dondurmayınız!

Tüm pastalar için: Buzlukta (-18°C 'de) raf ömrü 6 aydır.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER