Happy Hour Paketleri

20 Eylül 2016 11:48

 Happy Hour Paket Çalışması

 

Ufak bütçelerle çalışan memnuniyeti sağlayın! Mesai saatinizden ödün veremediğiniz haftalarda onlara ufak sürprizler yapın.

Nasıl mı olacak? Çok basit… Yoğun tempo arasında bir akşamüzeri çay saatinde tatlı kurabiyeler ya da el yapımı enfes börekler veya farklı 20 çeşit alternatifle!

 

Size, kapalı kutularda teslim edeceğimiz ve kat görevlinizle dağıtımını yapabileceğiniz kişiye özel yine kapalı ambalajlarında tatlı & tuzlu aperatifler sunacağız.

Bu alternatifler dilerseniz sütlü  veya şerbetli tatlı çeşitlerinden dilerseniz kek ve kurabiyelerden hatta çerezlerden oluşabilir. 15 dakikalık bir çay molasında, olumsuz enerjiyle çalışanların yerini motive olmuş gülen yüzler alacaktır.

Pastaneden temin edemeyeceğiniz ücretlerde, kişiye özel ayrı ayrı paketlenmiş servisi ile Happy Hour’ın bu sunumunu keşfedin deriz!

 

Birçok kurumsal firma haftalık olarak bu sürprizli sunumu gerçekleştimektedir. Bu sefer hangi ikramla karşılaşacağını bilmeyen personellerin o gün çay saatini beklediklerini gördüğünüzde doğru bir iş yaptığınızın farkına varacaksınız.

Brunch Plus sunumu ve kalite garantisi ile sektörün en iddialı markası olmaya devam ediyor. Happy Hour seçenekleri ve tüm detaylarla ilgili bilgi almak için satış temsilcilerimizle irtibata geçiniz.