Happy Hour Etkinlikleri

1 Eylül 2016 13:24

Happy Hour Etkinlikleri

 

Birçok kurumsal firmada şu düşünce yapısı artık yerini bulmuş durumda. Çalışanlarımız mutlu olursa aldıkları motivasyon ile daha verimli çalışır ve çok daha başarılı işlere imza atabilir.  

Bu düşünce ile de Happy Hour etkinliklerini desteklemektedir. Esasında bu etkinlikler, en çok firma prestiji için ön plana çıkmaktadır.

Bu bilinçle firma kendine değer kattığının farkındadır. Prim, zam vb. ödüllerin dışında insani ilişkileri geliştiren, birlikte çalışan insanları yakınlaştıran ve firmaya olan aidiyet duygularını arttıran bu etkinliklerin faydasını uzun vadede görmektedir.

 

Örneğin sendromlu olarak karalanan bir Pazartesi sabahını sürpriz bir kahvaltıyla aydınlatabilirsiniz. Mavi yaka ve Beyaz yaka çalışanlarınızın bir arada olabilecekleri basit bir etkinlik onlara para ödülünden daha keyifli ve insani gelecektir.

Çok ciddi bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan her ayın ilk Pazartesi sabahı kahvaltı planlaması yapabilirsiniz. Aslında yapılacağı bilinen ve beklenen bu etkinlikler, çalışanlarınız üzerinde alışkanlık kazandırsa bile her seferinde aynı keyifle ve ilk kez yapılıyormuş gibi karşılanacağını,

yaşadığımız tecrübelere dayanarak garanti edebiliriz.

 

Periyodik olarak yapabileceğiniz bu motivasyon etkinlikleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi için vakit kaybetmeden satış temsilcilerimizle irtibata geçiniz. Her bütçeye uygun, sonunda memnuniyeti garanti eden bu çalışma için Brunch Plus tecribesine ve lezzetlerine güvenin.