Farklı Happy Hour Önerileri

27 Ekim 2016 12:27


Brunch Plus ekibi olarak, kurumsal tüm firmalara ısrarla önerdiğimiz personel motivasyon etkinlikleri yani Happy Hour çalışmaları için çok renkli önerilerimiz var.

 

Türkçe karşılığını Mutluluk Saati diye adlandırabileceğimiz bu etkinlikler personelleriniz üzerinde tahmin edemeyeceğiniz olumlu etkiler bırakmakta.

 

İnsan kaynaklarına yapılabilecek en mantıklı yatırımlardan biri olan Happy Hour etkinliklerini hala yapmadıysanız küçük bütçelerle planlamaya başlayabilirsiniz.

 

Dilerseniz çok geniş kapsamlı parti havasında bir eğlence dilerseniz kendi içinizde ufak çapta bir kutlama ve kaynaşma saati…

 

İçerisinde canlı müzik, süsleme ve şık sunumlarıyla Brunch Plus lezzetlerinin yer alacağı renkli ve eğlenceli bir kutlamaya ne dersiniz?

 

Çoğunlukla işyerlerinde mesai saatinin bitmesine yakın bir zamanda tüm çalışanlarınızın bir araya gelmesi ile departmanlar arasında kaynaşma sağlanır, diyaloglar samimi hale gelir.

 

Çok daha verimli bir takım çalışması sağlamak ve işletmenize değer katmak bu anlamda sizin elinizde.

 

Unutmayın ki bu etkinlikler manevi değer kazandırır ve çoğu zaman prim veya ödül sisteminden bile çok daha etkilidir. Mutlu saatler ve mutlu yüzler için Brunch Plus önerilerini dikkate alınız.

 

Kişi başı 3 / 5 TL’ ye mal olacak paket sistemi, tatlı tuzlu ikramlar veya yine kişi başı çok düşük bütçelerle gerçekleştirilebilecek farklı konseptler…

Örneğin; bir popcorn arabası ile taze patlamış mısır sunumu veya ofisinizde tatlı şöleni yaşatacak çikolata şelalesi…

Pamuk şeker arabası ile renkli ve tatlı bir sunum… olur mu acaba diye düşünmeyin! Satış temsilcilerimizi arayın ve fikirlerinizi paylaşın.

Mutlu saatler ve mutlu yüzler için Brunch Plus ekibi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.